top of page
Color Addx Crew / Tasarım Ajansı

   Color Addicts sanat ekibi; Pans, Shero305, Doz, Bkt ve Shake… Bizi bir araya getiren ortak noktamız Graffiti ,10 yılı aşkın süredir birlikteyiz. Türkiye’de pek çok şehirde farklı işlere imza attık. 
 

    Belki her sabah işe giderken önünden geçtiğiniz duvara, belki çayınızı yudumladığınız cafenin o rengarenk duvarına, belki çocuğunuzun anaokulunun sevimli duvarına, belki spor salonunuzun heyecan verici duvarına eğlenceli, hayat veren bir dokunuşumuz olmuştur.

    Sokakların en renkli köşelerinden çıkan bu güzel sanata hayatını adamış biz Color Addicts ailesi yapmaktan keyif aldığımız graffiti çalışmalarımızı artık sizin istediğiniz her ortama getiriyoruz. Farklı sektörlerdeki bir çok özel şirket, belediyeler, eğitim merkezleri, eğlence merkezleri kendi mekanlarını bizim dokunuşlarımıza emanet etti.


    Siz de yaşadığınız, çalıştığınız mekanlara yeni bir kimlik vermek istiyorsanız en doğru isimlerle tanışmak üzeresiniz.  Color Addicts sanat ekibi zevkinize ve isteklerinize göre mekanlarınızı canlandırmaya hazır. Peki siz değişime hazır mısınız?

 

bottom of page